Whoopi Goldberg

Caryn Elaine Johnson

8,0
13 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Whoopi Goldberg

Charakterystyczna, charyzmatyczna, zabawna! Jak można napisać, że jest kobietą koszmarem!?? Jakże kino byloby ubogie gdyby nie było tej aktorki! To zdecydowanie moja ulubiona aktorka i nie obchodzi mnie, że niektórzy oceniają ją wyłącznie na podstawie wyglądu..nie rozumiem tylko jak wygląd Whoopi może komukolwiek uniemożliwić obejrzenie film z jej udziałem?

masachiko

Ta wyzuta z jakiejkolwiek kobiecości pokraka? Zawsze zmieniałem kanał albo wychodziłem a ludzie lubiący filmy z nią stawali się moimi wrogami. Charakterystyczna - wszystko na temat.

masachiko

fakt, ma kobitka ikrę!

masachiko

Do dziś nie mogę przeboleć że nie dostała oscara za "kolor purpury " i Oprah też:(

maciekb80

Ja tak samo uważam że za „Kolor Purpury” należał Jej się ten Oscar i ze była najlepsza z pośród nominowanych ale z drugiej strony fajnie że Geraldine Page w końcu załapała się na nagrodę dwa lata przed śmiercią. To była z tego co pamiętam Jej ósma nominacja. A zasłużyła na wygraną już za „Słodkiego ptaka młodości” i „Wnętrza”. Taka Glenn Close dawnych lat.

maciekb80

A jeśli chodzi o Oprah to przejrzałem listę nominowanych i ten Oscar dla Huston moim zdaniem mocno dyskusyjny bo raz że miała znacznie lepsze role niż ta za którą została nagrodzona a dwa w filmie „Honor Prizzich” jakoś szczególne się nie wyróżniała. Ostatnio nawet czytałem wywiad w którym Huston wyznała że Oprah nienawidzi Jej za tego Oscara do dzisiaj (na przyjęciu po Oscarach unikała Jej jak ognia i nigdy nie zaprosiła Jej do swojego programu). Ale szczerze powiedziawszy nie wiem dlaczego Winfrey poczuła że to Jej należała się nagroda bo według mnie w tamtym roku bezkonkurencyjna była Meg Tilly. Jeśli nie oglądałeś „Tajemnicy klasztoru Marii Magdaleny” to gorąco polecam.

użytkownik usunięty
masachiko

Pełna racja, jak dla mnie Whoopi jest jedną z najlepszych aktorek (nie tylko komediowych, ale tak generalnie), do tego ma tak ciepły sympatyczny uśmiech, że dla mnie zawsze była piękna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones